News

Gdzie na wakacje z dziećmi? Przedstawiamy kilka propozycji!

Planowanie wakacji w przypadku rodzin z dziećmi jest bez wątpienia o wiele bardziej problematyczne i złożenie niż miałoby to miejsce w przypadku singli czy młodych bezdzietnych małżeństw. Należy wybrać ofertę i miejsce, w której zagwarantowane będą atrakcje dla najmłodszych,a nieco starszym pozwoli na pełen relaks i odpoczynek. Ponadto kolejnymi niezwykle ważnymi czynnikami są:  warunki pogodowe, bezpieczeństwa,a także krótki lot samolotem. Gdzie na wakacje z dziećmi? Możliwości jest kilka. 

Grecja jest jednym z tych krajów, który zdecydowanie wygrywa w rankingu kierunków na wakacje z dziećmi. Co więcej, jest to zupełnie zrozumiałe. Lot na ten atrakcyjny półwysep trwa zaledwie około 2 godzin, a widoki wprost zapierają dech w piersiach. Na miejscu na turystów czekają nie tylko obłędne i czyste plaże, ale również błękitna woda i cała masa atrakcji W dalszym ciągu nie wiesz gdzie na wakacje z dziećmi? Greckie wyspy i gościnni mieszkańcy czekają z otwartymi ramionami. 

Kolejną propozycją dla osób, które szukają odpowiedzi na pytanie: gdzie na wakacje z dziećmi najlepiej byłoby się wybrać, może być Chorwacja. To jedno z tych miejsc, które bez wątpienia przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i nieco starszym turystom, Gigantyczna liczba plaż, satysfakcjonujące i przede wszystkim słoneczne warunki, które sprzyjają odpoczynkowi i relaksowi, a także pyszne lokalne potrawy sprawiają, że Polacy z każdy rokiem coraz częściej decydują się na wczasy nad Morzem Adriatyckim. 
Ostatnią propozycją, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród rodzin z dziećmi, jest Albania. Krotki lot, zachwycające widoki i wiele urokliwych miejsc to tylko nieliczne zalety tego kierunku. Jedną z najczęściej wybieranych plaż znajduje się w Durres nad Adriatykiem.